משלוח חינם ברכישה מעל 350 ש"ח בתל אביב ומשלוח חינם בהזמנה מעל 750 מחוץ לתל אביב סגור

SARO

קצת רקע

background

מי אני

אני עידו לברן, תל אביבי, חובב מושבע של גראנג׳, אוכל, וספורט (על מסך במזגן, כן?), אבא לגור ובן, ובן הזוג של גלי.
והחל מ 2016 אני מייבא יינות טעימים מהבלקן.

התחלתי את דרכי המקצועית בתחום הקולינריה והאלכוהול לפני למעלה משני עשורים. עבדתי כברמן וכמנהל מסעדות וברים בתל אביב, ועם הזמן נחשפתי לעולם היין והתאהבתי בו. לאחר שלוש שנים כמנהל חנות יין, החלטתי לצאת לדרך עצמאית.
התשוקה שלי ליין הביאה אותי לסלובניה, מדינה חדשה עם מסורת עתיקה של ייצור יין.
מסלובניה נפתחתי לשאר מדינות הבלקן וגיליתי יינות מיוחדים וטעימים. בזכות הטרואר הייחודי של האזור, יינות הבלקן מתאימים מאד לאקלים הישראלי, ומושלמים לשתיה על המרפסת בשקיעה של קיץ כמו גם בארוחת חג עם המשפחה.

בסלובניה מספר איזורי יין ובהם אלפי יקבים המייצרים יינות מקומיים במשך מספר דורות. הטרואר הסלובני המובהק, שהתברך באקלים אירופאי קר, גבהים גבוהים ואדמה פורייה, מטפח ענבים המניבים מגוון יינות טעימים. בין אלה, תוכלו לגלות הן יינות בעשייה קונבנציונלית והן יינות שנולדו מייצור טבעי וחקלאות ביו-דינמית. זהו שילוב הרמוני של מסורות משפחתיות עתיקות יומין עם החזון הרענן של הדור החדש. התוצאה היא מגוון גדול ומעניין מאד של יינות.
היינות הטעימים, לצד סיפוריהם של יצרני היין וסיפורה של סלובניה כמדינה צעירה שהכריזה על עצמאות מיוגוסלביה רק בשנות התשעים של המאה הקודמת, מרתקים ומסעירים אותי, ואני מקווה שאצליח להדביק בכך גם את הקהל הישראלי.

slovenia